خدمات ما

هدف مجری شو

موسسه مجری شو با گردهمایی جوانان مستعد و فعال که در حوزه رسانه فعالیت داشته اند، تیمی را تشکیل داده تا مراکز دولتی، خصوصی و … به منظور برگزاری همایش ها و سمینار های بین المللی و داخلی، نمایشگاه‌های بین المللی و داخلی بتوانند از ظرفیت های این تیم استفاده کرده و با بهترین کیفیت، به مطلوب ترین نتیجه برسند.

لوگو مجری شو

امکانات ما

ساخت تیزر

ساخت تیزر

تیم تولیدی تیزر های تبلیغاتی مجری شو با اتاق فکر و ایده پردازی خلاق به همراه در نظر گرفتن رضایت مشتری و نازلترین هزینه شما را همراهی می‌کند
عکاسی

عکاسی

تیم ما، با توجه به متد روز عکاسی، سعی بر این دارد که بهترین تصاویر را به دست ارباب رجوع برساند تا تجربه‌ی به یاد ماندنی رسانه مجری شو را در خاطر شما به یادگار بگذارد.
فیلمبرداری

فیلمبرداری

تیم فیلم برداران مؤسسه مجری شو با نظر به خواسته، نوع برنامه و مخاطبین شما بهترین کار تولیدی را به شما عرضه می‌کند تا در رزومه خود به ثبت برسانید و به بهترین نحو از آن بهره برداری کنید.
تدوین

تدوین

تیم تدوین مجری شو با حضور اعضای جوان و خلاقی که با نهایت استعداد سعی بر خلق جلوه های جذاب و دیدنی را دارند وجه تمایز ما با دیگران شده است
رزرو سالن

رزرو سالن

اگر در فکر برگزاری همایش، سمینار یا هر دوره ای هستید، نگران مکان برگزاری برنامه نباشید با تیم پشتیبانی مجری شو تماس بگیرید، آنها با مناسب ترین هزینه سالنی با کیفیت را برای شما رزرو خواهند کرد.
رادیو نمایشگاه

رادیو نمایشگاه

مجری شو با تیمی با تجربه و با سابقه در این حوزه بهترین اجرا را در حوزه نمایشگاه برای شما به نمایش می‌گذارد، ساعت ها حس خوشایند با تیم رادیو نمایشگاه ما شاید بهترین خاطره ای باشد که هم برای شما و هم برای مراجعه کنندگانتان می‌توان به یادگار گذاشت.
طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

تیم طراحی مجری شو با تجربه ی بلند مدتی که در این زمینه دارد، می‌تواند بهترین ها را برای شما رقم بزند و حس خوشی از کار با تیم طراحان گرافیک را برای شما به ارمغان آورد.
چاپ

چاپ

تیم مجری شو با ارتباط گیری مراکز بزرگ چاپی با نازلترین هزینه، بهترین کیفیت چاپ را به شما ارائه خواهد کرد.
تیم تشریفات

تیم تشریفات

قطعا سپردن برگزاری مراسم به گروهی که در این زمینه به صورت حرفه ای کار می کنند باعث صرفه جویی در هزینه ها و وقت شما می شود و امکان فراموش کردن بخشی از کارها را صفر می کند. مؤسسه مجری شو با سابقه خوبی که در این مورد دارد می‌تواند بهترین تجربه را برای شما به جا بگذارد.
تیم تدارکات

تیم تدارکات

بازهم مؤسسه ما با انگشت گذاشتن بر دغدغه شما، به یاری شما می‌آید و با برداشتن باری از دوش شما به بهتر برگزار شدن برنامه تان کمک می‌کند، کافیست امتحان کنید و طعم شیرین بودن با مجری شو را بچشید.
مشاوره اجرایی همایش ها و نمایشگاه ها

مشاوره اجرایی همایش ها و نمایشگاه ها

تیم مشاوره مجری شو با رزومه‌ای اجرایی عالی و باکیفیت در برگزاری همایش‌ها، نمایشگاه‎ها و سمینارها می‌تواند در این امر به شما یاری رساند تا بتوانید برنامه ایده‌آل خود را به بهترین نحو و مناسب ترین هزینه برگزار کنید
مشاوره تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی

مشاوران تبلیغاتی مجری شو با توجه به همان چیزی که قصد تبلیغش را دارید بهترین مشاوره را به شما می‌دهد، از آنجایی که تجربه مؤسسه ما در این امر بالاست میتوان بهترین پیشرفت را برای شما به ثمر رساند
طراحی دکور

طراحی دکور

شما می‌توانید با واگذاری این امر به مؤسسه مجری شو خیال خود را از این بابت راحت کنید، ما با داشتن تیمی مجرب در حوزه طراحی دکور و تیم طرح و ایده در همین حوزه بهترین نتیجه را برای شما رقم خواهیم زد